top of page
get-more-information-29112019.jpg
Sigortacılıkta Süreç Yönetimi

SİGORTACILIKTA SÜREÇ YÖNETİMİ

PROGRAMIN AMACI
 

Sigortacılıkta süreç yönetimi programı ile sektörde sigorta şirketinde veya sigorta aracısı olarak çalışan veya çalışmak isteyen adayların, yeni kabiliyetler kazanması, mevcut olanları geliştirerek tam kapsamlı bir eğitim almalarını hedeflemektedir. Eğitim programında, temel sigortacılık, sigorta mevzuatı, sigorta teknik branşları, hasar ve reasürans süreçleri gibi katılımcının bilgi sahibi olmasının beklendiği başlıca alanlarda detaylı bilgilere yer verilmiştir. Tüm çalışan veya çalışmak isteyen sigorta şirketi ve sigorta aracısı adayları, eğitim programının hedef kitlesi içerisinde yer almaktadır.

 

ÖĞRENİM ÇIKTILARI

-Katılımcılar sigortacılık sektörünün temel kavramlarına hakim olacak; poliçe türleri, prim hesaplamaları ve temel sigorta süreçleri gibi konularda bilgi sahibi olacaklardır.

-Program katılımcıları güncel sigorta mevzuatı ve sektöre ilişkin hukuki çerçeve hakkında bilgi edineceklerdir. Sigortacılıkla ilgili yasal düzenlemeler, müşteri hakları ve sorumlulukları gibi konularda bilinçlenmeleri hedeflenmektedir.

-Katılımcılar farklı sigorta branşlarına yönelik detaylı bilgilerle donatılacaklardır. Hayat sigortası, kasko, yangın sigortası gibi teknik branşlar üzerine özel bilgi ve beceri kazanmaları amaçlanmaktadır.

-Program katılımcılara hasar yönetimi süreçleriyle ilgili pratik bilgiler sunacak ve reasürans konusunda anlayış geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Hasar tazmin süreçleri, poliçe değerlendirmeleri ve reasürans anlaşmaları gibi konulara odaklanılacaktır.

-Program katılımcıların sigorta süreçlerini etkin bir şekilde yönetmelerine ve müşteri iletişiminde başarılı olmalarına odaklanacaktır. Süreç yönetimi, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri üzerine pratik yetkinlik kazandırılması hedeflenmektedir.

HEMEN BAŞVUR!

Başlangıç Tarihi: 4 Mayıs 2024

Bitiş Tarihi: 19 Mayıs 2024

Eğitim Yöntemi: Online

Eğitim Yeri: Online

Eğitim Süresi: 36 saat / 3 Hafta
Eğitim Günl
eri: Cumartesi-Pazar 09:00-16:00 

Eğitim Ücreti: 9.000 TL + KDV

PROGRAM BROŞÜRÜ [İNDİR]

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

PROGRAM İÇERİĞİ

EĞİTMENLER

Gökhan Yıldırım

Dr. Gökhan Yıldırım

Eğitmen

Doç. Dr. Hakan Özcan

Eğitmen

Av. Ferhat Yıldırım

Murat Dinç

Murat Dinç

Elvan Atalay

Elvan Atalay

bottom of page