top of page
okan-universitesi_20170623130347.jpg

OKSEM MÜDÜRÜNÜNMESAJI

DSC00307_JPG.webp

Küreselleşmeyle birlikte yaşanılan yoğun rekabet süreçleri; gerek işletmeler açısından, gerekse birey açısından eğitimin gerekliliğini ve önemini arttırmıştır. OKSEM olarak temel amacımız; işletmelerimizin büyüme ve başarı hedeflerini destekleyici eğitim programlarını hazırlamaktır. OKSEM eğitim programlarını tasarlarken; sektör profesyonellerinden azami ölçüde yararlanmayı esas alır.

 

OKSEM mesleki uzmanlaşma ve kişisel gelişim amaçlı eğitim programları düzenlemektedir. Eğitim programlarının yüksek nitelikli olması her zaman önceliğimizdir. Eğitim programlarımızda sürekliliğe dayalı sağladığımız kalite ve çeşitlilikle her kesimden ve her yaştan insana eğitim verilmesini amaçlamaktayız. 

OKSEM olarak misyonumuz; işletmelerin ve bireylerin; kendilerini yenileme, geliştirme ve başarı amaçlı hedeflerini destekleyecek kaliteli eğitim programlarını hazırlamak ve paylaşmaktır.

OKSEM olarak vizyonumuz; gelişen ve değişen dünya şartlarında yaşanılan yoğun rekabet karşısında işletmelerin ve bireyin başarı hedeflerini destekleyecek kaliteli eğitim programlarını üretmektir.

Doç Dr. Edin Güçlü SÖZER

bottom of page