top of page
get-more-information-29112019.jpg

KURUMSAL YÖNETİM OKULU

Stratejik Yönetim Uzmanlığı

STRATEJİK YÖNETİM UZMANLIĞI

PROGRAMIN AMACI
Yönetim Uzmanlığı sertifika programı kapsamında kurumlarda yönetici pozisyonunda çalışan veya çalışmak isteyen profesyonellerin, yeni kabiliyetler kazanması, mevcut olanları geliştirerek tam kapsamlı bir eğitim almaları hedeflenmektedir. Eğitim programında, liderlik, değişim yönetimi, stratejik yönetim, örgütsel davranış, finans, bilişim sistemleri, iş analitiği ve etkili iletişim gibi bir yöneticinin bilgi sahibi olmasının beklendiği başlıca alanlarda detaylı bilgiler sunulmaktadır. Tüm orta ve üst düzey yöneticiler ile yönetici adayları, eğitim programının hedef kitlesi içerisinde yer almaktadır.

ÖĞRENİM ÇIKTILARI

-Katılımcılar, iş dünyasının dinamiklerini anlamak ve organizasyonel hedeflere ulaşmak için stratejik yönetim konusunda temel bilgi ve becerilere sahip olacaklardır.

 

-Program, katılımcılara etkili liderlik yetenekleri kazandırmayı hedefleyerek, insan kaynakları yönetimi konularında bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sağlayacaktır.

 

-Yönetimde başarılı olmak için etkili iletişim kritiktir. Program, katılımcıların sözlü ve yazılı iletişim becerilerini güçlendirmelerine odaklanarak, takım içi etkileşimleri ve paydaş ilişkilerini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

 

-İş dünyasında karmaşık projelerle başa çıkma yeteneği, yönetim uzmanlarının kritik bir becerisidir. Program, katılımcıları proje yönetimi konusunda donatarak, planlama, uygulama ve değerlendirme süreçlerini yönetmelerini sağlayacak bilgi ve becerilere odaklanacaktır.

HEMEN BAŞVUR!

Başlangıç Tarihi: 25 Mayıs 2024

Bitiş Tarihi: 30 Haziran 2024

Eğitim Yöntemi: Online/Yüzyüze

Eğitim Yeri: Mecidiyeköy Kampüs / Online

Eğitim Süresi: 66 saat / 6 Hafta
Eğitim Günl
eri: Cumartesi-Pazar 09:00-16:00 

Eğitim Ücreti: 13.000 TL + KDV

PROGRAM BROŞÜRÜ [İNDİR]

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

PROGRAM İÇERİĞİ

EĞİTMENLER

Deniz Börü

Prof. Dr. Deniz Börü

Canan Tiftik

Dr. Canan Tiftik

Emin Cem Kahyaoğlu

Dr. Emin Cem Kahyaoğlu

İrfan

Dr. İrfan Ersin

Bülent Günceler

Doç. Dr. Bülent Günceler

Murat Taha Bilişik

Doç. Dr. Murat Taha Bilişik

Metin Kaya

Dr. Metin Kaya

Beynaz Uysal

Dr. Beynaz Uysal

Erginbay Uğurlu

Prof. Dr. Erginbay Uğurlu

Tarık Çakar

Prof. Dr. Tarık Çakar

bottom of page