top of page
get-more-information-29112019.jpg

KURUMSAL YÖNETİM OKULU

Stratejik Pazarlama Yönetimi

STRATEJİK PAZARLAMA YÖNETİMİ

PROGRAMIN AMACI

Günümüz koşullarında rekabet ortamında ayakta kalabilmek için pazarlama konusunda yetenekli ve bilgili yöneticilere ihtiyaç bulunmaktadır. Üstelik yeni işe alımlar açısından bakıldığında birçok yönetici pazarlama kavramını önemsemekte ve bu konuda uzman kişilerle çalışmak istemektedir. Programımıza katılan adaylar kendi işleri esnasında karşı karşıya kaldıkları pazarlama ortamının dinamikleri arasında konuyla bilimsel gelişmeleri takip ederek, uygulamada yaşadıkları konuların teorik boyutlarını öğrenmekte ve bu deneyimleriyle konuyla ilgili problemleri çözebilmektedir. Bu programın amacı, sürekli gelişen ve değişen piyasa şartlarına göre kendini yenilemeyi bilen, girişimci, dinamik ve analitik düşünce becerisine sahip pazarlama konusunda uzman yöneticiler yetiştirerek iş hayatına kazandırmaktır.

ÖĞRENİM ÇIKTILARI

-Katılımcılar şirket hedefleri doğrultusunda etkili stratejik pazarlama planları oluşturma yeteneği kazanarak markalarını güçlendirebilirler.

-Etkili iletişim becerilerini geliştirme ve uygulama yeteneği.

 

-Program dijital pazarlama stratejileri, sosyal medya yönetimi ve online varlığı optimize etme konusunda katılımcıları güncel bilgilerle donatarak dijital dünyada başarı elde etmelerini sağlar.

-Katılımcılar müşteri davranışlarını analiz etme, müşteri segmentasyonu yapma ve hedef kitleleri daha etkili bir şekilde anlama becerilerini geliştirirler.

-Katılımcılar stratejik pazarlama planlarını uygularken bütçe yönetimi ve maliyet etkinliği konularında uzmanlık kazanırlar.

HEMEN BAŞVUR!

Başlangıç Tarihi: 18.05.2024

Bitiş Tarihi: -------

Eğitim Yöntemi: Online/Yüzyüze

Eğitim Yeri: Mecidiyeköy Kampüs / Online

Eğitim Süresi: -------
Eğitim Günleri: 
Cumartesi-Pazar
09:00-16:00 

Eğitim Ücreti: -------

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

PROGRAM İÇERİĞİ

EĞİTMENLER

Selami Mahmut Akın

Dr. Selami Mahmut Akın

Eğitmen

Dr. Şule Darıcan

Teacher

Mustafa Aydın

Teacher

Doç. Dr. Burçin Kaplan

Teacher

Dr. Beyhan Yaslıdağ

Teacher

Dr. Binnur Gürül

Erginbay Uğurlu

Prof. Dr. Erginbay Uğurlu

bottom of page