top of page
get-more-information-29112019.jpg
Sigortacılıkta Pazarlama ve Satış Yönetimi

SİGORTACILIKTA PAZARLAMA VE SATIŞ YÖNETİMİ

PROGRAMIN AMACI
 

Sigortacılıkta pazarlama ve satış yönetimi programı ile sektörde sigorta şirketinde veya sigorta aracısı olarak çalışan veya çalışmak isteyen adayların, yeni kabiliyetler kazanması, mevcut olanları geliştirerek tam kapsamlı bir eğitim almalarını hedeflemektedir. Eğitim programında, temel sigortacılık, sigorta satış kanalları, pazarlama teknikleri ve müşteri ilişkileri gibi bir sigortacının bilgi sahibi olmasının beklendiği başlıca alanlarda detaylı bilgilere yer verilmiştir. Tüm çalışan veya çalışmak isteyen sigorta aracısı adayları, eğitim programının hedef kitlesi içerisinde yer almaktadır.

 

ÖĞRENİM ÇIKTILARI

-Katılımcılar sigortacılık sektörünün temel kavramlarını anlayacak ve sigorta ürünleri ile ilgili genel bilgi sahibi olacaklardır.

-Program farklı sigorta satış kanallarını ele alacak ve katılımcılara acenteler, brokerler, dijital platformlar gibi farklı satış yöntemleri hakkında bilgi verecektir.

-Katılımcılar sigortacılık sektöründe etkili pazarlama stratejilerini öğrenecek ve müşteri ihtiyaçlarına uygun pazarlama planları oluşturabilme becerisi kazanacaklardır.

-Program katılımcılara müşteri ilişkileri yönetimi konusunda pratik bilgiler sunacak ve müşteri memnuniyetini artırmak için etkili iletişim stratejilerini öğretecektir.

-Katılımcılar sigorta ürünlerini başarılı bir şekilde pazarlayabilmek için gerekli olan satış becerilerini geliştirecek ve müşteri odaklı satış yaklaşımlarını öğreneceklerdir.

HEMEN BAŞVUR!

Başlangıç Tarihi: 11 Mayıs 2024

Bitiş Tarihi: 25 Mayıs 2024

Eğitim Yöntemi: Online

Eğitim Yeri: Online

Eğitim Süresi: 30 saat / 3 Hafta
Eğitim Günl
eri: Cumartesi-Pazar 09:00-16:00 

Eğitim Ücreti: 9.000 TL + KDV

 

PROGRAM BROŞÜRÜ [İNDİR] 

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

PROGRAM İÇERİĞİ

EĞİTMENLER

Eğitmen

Doç. Dr. Hakan Özcan

Elif Türker

Dr. Elif Türker

Eğitmen

Ekrem Gökdemir

Eğitmen

Ümit Kılıç

Eğitmen

Emre Aydoğdu

bottom of page