top of page
get-more-information-29112019.jpg
Sigortacılıkta Acente Yönetimi

SİGORTACILIKTA ACENTE YÖNETİMİ

PROGRAMIN AMACI

Sigortacılıkta acente yönetimi programı ile sektörde sigorta aracısı olarak çalışan veya çalışmak isteyen adayların, yeni kabiliyetler kazanması, mevcut olanları geliştirerek tam kapsamlı bir eğitim almalarını hedefl
emektedir. Eğitim programında, sigorta mevzuatı, sigorta pazarlaması, teknik branşlar ve hasar süreçleri gibi bir acentenin bilgi sahibi olmasının beklendiği başlıca alanlarda detaylı bilgilere yer verilmiştir. Tüm çalışan veya çalışmak isteyen sigorta aracısı adayları, eğitim programının hedef kitlesi içerisinde yer almaktadır.

 

ÖĞRENİM ÇIKTILARI

-Katılımcılar, sigorta acente mevzuatı hakkında detaylı bilgi sahibi olacaklar ve uygulamada nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğreneceklerdir.

 

-Katılımcılar, mal ve can sigorta branşlarında detaylı bilgi elde edecekler, sigorta ürünleri ile ilgili uygulamada nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğreneceklerdir.

 

-Katılımcılar aracılık hizmetleri kapsamında pazarlama stratejilerini oluşturmayı, güçlü bir müşteri deneyimi oluştaracak müşteri ilişkileri yönetimini nasıl kurgulayacaklarını ve sigorta pazarlama programlarını oluşturarak, ürünlerinin etkin pazarlamasını nasıl gerçekleştireceklerini öğreneceklerdir.

 

-Katılımcılar, sigorta hasar süreçleri hakkında detaylı ve uygulmaya yönelik bilgi edinecekler, bu süreçleri etkin bir şekilde yönetmeyi öğreneceklerdir.

 

-Katılımcılar sigorta şirketi genel müdürlükleri ile güçlü ilişkiler kurmayı, geliştirmeyi ve sürdürmeyi mümkün kılacak yaklaşımları ve bununla beraber uygulmasının nasıl yapılması gerektiğini öğreneceklerdir.

HEMEN BAŞVUR!

Başlangıç Tarihi: 27 Nisan 2024

Bitiş Tarihi: 12 Mayıs 2024

Eğitim Yöntemi: Online

Eğitim Yeri: Online

Eğitim Süresi: 36 saat / 3 Hafta
Eğitim Günl
eri: Cumartesi-Pazar 09:00-16:00 

Eğitim Ücreti: 9.000 TL + KDV

PROGRAM BROŞÜRÜ [İNDİR]

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

PROGRAM İÇERİĞİ

EĞİTMENLER

Eğitmen

Av. Ferhat Yıldırım

Murat Dinç

Murat Dinç

Eğitmen

Ümit Kılıç

Eğitmen

Doç. Dr. Hakan Özcan

Elvan Atalay

Elvan Atalay

bottom of page