top of page
get-more-information-29112019.jpg

İNOVASYON VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK OKULU

İnovasyon Yönetimi

İNOVASYON YÖNETİMİ

PROGRAMIN AMACI

Bu sertifika programında, kurumların stratejik hedeflerinin gerçekleştirilmesine katkıda bulunacak kurumsal inovasyon sistemlerinin planlanması, geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması ve bunu mümkün kılacak yetkin personel ve lider kadrolarının yetiştirilmesini amaçlamaktadır.  Ar-Ge sürecinin dinamik yapısını ve teknolojinin bir organizasyon içerisinde nasıl yönetilebileceğini anlamak, problemlerin çözümünde kullanılabilecek tekniklere ilişkin bilgi aktarmak, programın diğer amaçları arasındadır. Program içeriği, fark ve değer yaratmak isteyen tüm profesyonelleri kapsamakla birlikte, ürün geliştirme, araştırma geliştirme ve pazarlama alanında çalışanlara, daha donanımlı bir şekilde kariyerlerine devam etme imkânı sunmaktadır.

ÖĞRENİM ÇIKTILARI

-Katılımcılar, kurumların stratejik hedeflerine uygun olarak kurumsal inovasyon stratejileri geliştirebilme yeteneği kazanır.

-Program, Ar-Ge sürecinin dinamik yapısını anlamak ve etkili bir şekilde yönetmek için gerekli bilgi ve becerileri sağlar.

-Katılımcılar, bir organizasyon içinde teknolojinin etkili bir şekilde nasıl yönetileceğini kavrayarak, teknolojik gelişmeleri kurumsal hedeflere entegre etme becerisi kazanır.

-Program, katılımcılara inovasyon süreçlerinde ortaya çıkan problemleri analiz etme ve çözme konusunda yetkinlik kazandırır.​

-Katılımcılar, inovasyon odaklı liderlik ve ekip yönetimi becerilerini geliştirerek, inovasyon süreçlerini etkili bir şekilde yönetme yeteneği elde eder.

HEMEN BAŞVUR!

Başlangıç Tarihi: 2 Haziran 2024

Bitiş Tarihi: ---

Eğitim Yöntemi: Online/Yüzyüze

Eğitim Yeri: Mecidiyeköy Kampüs / Online

Eğitim Süresi: Duyurulacak.
Eğitim Günleri: Cumartesi-Pazar 09:00-16:00 

Eğitim Ücreti: Duyurulacak.

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

PROGRAM İÇERİĞİ

EĞİTMENLER

Teacher

Prof. Dr. Deniz Börü

Teacher

Dr. İrfan Ersin

Teacher

Dr. Metin Kaya

bottom of page