top of page
get-more-information-29112019.jpg

İNOVASYON VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK OKULU

Girişimcilik

GİRİŞİMCİLİK

PROGRAMIN AMACI

Bu sertifika programında, kurumsal girişimci yetkiliğinin kazandırılması, kurumsal problemleri çözebilmek için gerekli olan teknikleri aktarımı, stratejik planlamanın nasıl yapılacağı, proje yönetimi, dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaretin önemi konularında, verileri doğru analiz edebilen, analitik, en büyük farkın insan odaklı hizmet olduğuna inanan bireyler olma yolunda katılımcıların gelişimi amaçlanmaktadır.

ÖĞRENİM ÇIKTILARI

-Program, katılımcılara kurumsal problemleri analiz etme ve çözme konusunda pratik teknikleri öğreterek, etkili çözümler üretebilme becerisi kazandırır.

-Program, dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaretin önemini vurgulayarak, katılımcılara bu alanlarda etkili stratejiler oluşturma ve uygulama konusunda bilgi verir.

-Katılımcılar, doğru veri analizi yapabilme becerilerini geliştirir ve bu analizleri kullanarak stratejik kararlar alabilme konusunda yetkinlik kazanırlar.

-Katılımcılar, kurumun uzun vadeli hedeflerine uygun stratejik planlar yapabilme yeteneği geliştirir ve bu planları başarıyla uygulama konusunda bilgi sahibi olurlar.

HEMEN BAŞVUR!

Başlangıç Tarihi: 24 Şubat 2024

Bitiş Tarihi: 30 Mart 2024

Eğitim Yöntemi: Online/Yüzyüze

Eğitim Yeri: Mecidiyeköy Kampüs / Online

Eğitim Süresi: 66 saat / 6 Hafta
Eğitim Günl
eri: Cumartesi-Pazar 09:00-16:00 

Eğitim Ücreti: Duyurulacak.

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

PROGRAM İÇERİĞİ

EĞİTMENLER

Teacher
Teacher
Teacher
bottom of page